Студентська весна - 2012

Завершився цьогорічний ХІІ мистецький фестиваль "Студентська весна", який проходив під девізом "Спадщина живить і єднає нас".Його організатором є відділ культурно-масової роботи, студентська рада, студентський профком, арт-клуб "Студент". Учасники конкурсу мали представити конкурсну програму тривалістю до 40 хвилин, яка б складалася не менше ніж із 9 номерів різних жанрів. Як зазначають члени журі з усіма вимогами всі учасники фестивалю чудово справилися. Загальними критеріями оцінювання номерів були ориґінальність та самобутність (відсутність плагіату); артистизм; постановка та режисура (динамічність, цілісність); загальне враження (з урахуванням естетичних та моральних принципів), дотримання теми.

Переможцями І етапу фестивалю стали виконавці, які одержали найвищу оцінку журі після загального обговорення в окремих номінаціях. Усі вони нагороджені грамотами КрНУ. Зокрема, кращою конкурсною програмою з найбільш глибоким розкриттям теми одноголосно визнано роботу факультету природничих наук. Особливо оригінальною й змістовною студентам вдалася інсценізація весільного обряду, за що головна виконавиця Лісовець Аніка навіть здобула титул найкращої актриси. А СТЕМ "Якось на весіллі" у виконанні Пасічника Юрія, Дашка Олександра, Крикавлюк Анни та Непоради Євгенія - кращою поетичною авторською роботою.

Переможці II етапу визначатимуться за рішенням обласного журі, під час заключного гала-концерту в Полтаві.

Команди КВН "Попса" і "Республіка Кременчук" - Переможці Кубку ректора КрНУ.