Природа - наше життя!

Ліс є справжнім багатством України, яке ми повинні не лише оберігати, а й примножувати. На лекціях та практичних заняттях ми вивчаємо Закон України "Про охорону навколишнього природного середовища", відповідно до якого громадяни України мають право на безпечне для життя і здоров'я навколишнє природне середовище та зобов'язані берегти, охороняти й раціонально використовувати природні багатства. Але читати про природу - це добре, та набагато краще внести свою частку користі для суспільства й показати приклад для наслідування. Тому ми, 22 студенти груп Пз-09-1 та Пз-09-2, разом із заступником декана з виховної роботи факультету права, гуманітарних та соціальних наук Даценко Л.Є. 13 квітня взяли участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках". На виконання Програми заліснення земельних угідь Кременчуцького району вона проходила на території Омельницької сільради за ініціативи працівників ДП "Кременчуцьке лісове господарство". За декілька годин натхненної праці ми висадили близько 3 300 саджанців (берізок і маслин) на території Кременчуцького району. Із бадьорим настроєм, пов'язавши хустки з написом "Я садив ліс", усі дружно взялися за справу, розуміючи, що посаджені дерева забезпечать поліпшення екологічного стану довкілля, захистять землі від вивітрювання та шкідливого техногенного впливу.

Проведена акція залишила неймовірні враження від спілкування з природою. Кожному з нас приємно думати, що майбутні покоління колись згадують добрим словом тих, хто посадив і зберіг ці зелені насадження. Ця традиція студентів-юристів є чудовим прикладом для наступних поколінь, тому не гайте даремно часу, посадіть своє деревце!

Ващенко Юля,
голова інформаційного сектору ФПГіСН