Практичне заняття в колонії

Щоб стати висококваліфікованим юристом, необхідно не лише мати фундаментальну теоретичну підготовку, а й бути обізнаним в усіх її практичних аспектах. Один із них - кримінальна відповідальність неповнолітніх і умови відбування покарання - став предметом вивчення студентами факультету права та гуманітарних наук під час відвідування Кременчуцької виховної колонії. Разом із заступником декана Л.Є. Даценко група майбутніх юристів мала змогу ознайомитися з умовами утримання та навчання засуджених, поспілкуватися з працівниками установи, поставити запитання начальнику та працівникам колонії. Побачене й почуте, безперечно, стане хорошим практичним підґрунтям для подальшої роботи в майбутньому. У співбесіді зі студентами начальник виховної колонії Юрій Величко зазначив: "Підготовка майбутніх правоохоронців дуже важлива та відповідальна справа. Важливо виховати не лише відмінних правознавців, а й людей з гарними моральними якостями. Адже від дій майбутніх фахівців у багатьох випадках залежать долі людей, і важливо щоб працівник якісно і відповідально ставився до своєї роботи". Тож ми отримали змогу не лише на практиці ознайомитися з деякими аспектами майбутньої професії, а й з особливостями кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх, умовами проживання та навчання у Кременчуцькій виховній колонії.

Ващенко Юля,
голова інформаційного сектору ФПГіСН