Городки

У м. Карлсруе (Німеччина) з 12 по 15 квітня 2012 року проходили міжнародні змагання з городкового спорту серед чоловіків та жінок. За медалі та кубки змагалися 38 чоловіків та 24 жінки із семи держав: Монголії, Німеччини, Естонії, Польщі, Росії, Білорусі та 2 представники з України. Це випускниця ФЕКІ нашого університету, кандидат в майстри спорту Світлана Кочергіна та майстер спорту з м. Ялта Олексій Риколенко. Змагання проводились у двох видах програми фінськими та полімерними битками. Вихованка заслуженого тренера України, доцента кафедри фізичного виховання КрНУ М.П. Севрюка Світлана Кочергіна вдало виступила у змаганнях фінськими битками, посівши перше місце. На другому і третьому місцях представниці Росії. У змаганнях полімерними битками серед жінок, Світлана виборола третє місце, на другому спортсменка Німеччини і на першому - Білорусі. У цілому Кочергіна виборола третє місце на міжнародних змаганнях з городкового спорту, які були першими поточного року.