Кубок з міні-футболу

Ось і закінчився 4-й Кубок студентського профкому з міні-футболу. На турнірі, як завжди, були і радощі перемог, і смуток поразок, а ще багато курйозних і доволі веселих моментів. Усе почалося 17 квітня об 11.00 на урочистому відкритті. Були сказані привітальні слова командам, під Гімн України піднятий державний прапор кращим гравцем Кубку 2011 року Ломакіним Анатолієм (гр. ІМ-09-2, ІМіТ). У перший день турніру були зіграні кваліфікаційні матчі та матчі 1/4 фіналу, а вже 18 квітня пройшли півфінали, матч за третє місце та фінал. Переможцем стала команда ПФК (ІМіТ), яка у фінальному поєдинку перемогла іншу команду з ІМіТу "Qwerty" з рахунком 4:1. Третє місце посіла команда "FC SK" (ФЕКІ). Кращим гравцем турніру визнаний Мирослав Смакула (гр. ІМ-08-3, ІМіТ). Також під час матчу "Бурундучки" (ІМіТ) - "Qwerty" (ІМіТ) стався найкурйозніший випадок за всі 4 роки проведення Кубку студентського профкома . За 7 секунд до закінчення основного часу "Бурундучки" з центра поля забили автогол та вилетіли з турніру.

На закритті змагань усі учасники отримали дипломи та солодкі подарунки, а переможці -- ще й кубок.