Співробітництво з Високою школою

Щороку у Високій школі Європейських та регіональних студій, розташованій на півдні Чеської Республіки в історичному мальовничому місті Чеське Будейовіце проходить міжнародна наукова конференція з економічних питань регіонального сталого розвитку. Цього року конференція була присвячена ролі держави та приватного сектора у впровадженні сталих підходів та проходила 12-13 квітня. Вища школа європейських і регіональних досліджень ось уже 4 роки співпрацює з Кременчуцьким національним університетом. Договір передбачає участь сторін у наукових конференціях та семінарах, і тому делегація КрНУ на запрошення ректора Вищої школи, професора Габріеля Шведи взяла участь у заході. До її складу увійшли координатор міжнародних зв'язків університету, професор факультету природних ресурсів Підліснюк В. В. доценти факультету економіки та менеджменту Буряк Є. В., Дружиніна В. В. та Загорянська О.Л. Вони мали змогу виступити з доповідями під час пленарного засідання. Планується, що матеріали конференції будуть опубліковані у спільній монографії.

Під час візиту відбулася зустріч з квестором Високої школи доцентом Любомиром Паною, на якій було обговорено напрями подальшої співпраці в рамках чинного двостороннього договору, можливості проведення спільних наукових досліджень і спільного навчання, написання спільної монографії, сприяння публікації наукових статей у журналах університетів. Ректор професор Габріель Швейда і квестор Вищої школи Любомир Пана були запрошені відвідати Кременчуцький національний університет. Планується, що науковці та викладачі Високої школи європейських та регіональних студій і мер міста Чеське Будейовице відвідають КрНУ і візьмуть участь у міжнародній конференції з питань економіки та сталого розвитку, яка проходитиме восени 2012 року.

Проф. Підліснюк В. В,, доц. Дружиніна В. В.