Візит до Університету Марібора

Наприкінці березня поточного року відбувся робочий візит ректора КрНУ М.В. Загірняка до Університету Марібора (Словенія). Словенський університет запросив Михайла Васильовича для проведення лекцій на факультеті енергетичних технологій за наступними темами: "Використання методу миттєвої потужності в завданнях електротехніки та електромеханіки", "Генетичний підхід до розробки електромеханічних систем", "Загальні та конкретні методи розрахунків магнітного поля електромагнітів постійного струму", "Україна. Система освіти. Проблеми та перспективи". Окрім проведення лекцій під час візиту відбулися зустрічі із керівництвом університету, деканами факультетів і завідувачами кафедр, результатом яких стала домовленість щодо підписання Угоди про співпрацю між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та Університетом Марібора.

Відділ міжнародних зв'язків