Наукові конференції

Електромеханічні та енергетичні системи

28-29 березня 2012 року в університеті відбулася X Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених і спеціалістів "Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання і оптимізації". Конференція пройшла в атмосфері плідної співпраці між науковцями і студентами нашого університету, представниками ВНЗ України, Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, Марокко, Білорусі та промисловиками Кременчуцького регіону.
Під час роботи конференції було заслухано три пленарні, понад сто секційних і 64 стендові доповіді. У роботі наукового форуму взяв участь почесний голова конференції професор Національного технічного університету України (м.Київ) В. Ф. Шинкаренко.

Актуальні проблеми фізичного виховання

Уже вчетверте у стінах нашого університету проходить Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні проблеми фізичного виховання, спорту та валеології".
У конференції взяли участь науковці та студенти 19 ВНЗ України.
Тематичні напрями роботи конференції охоплюють дослідження актуальних проблем фізичного виховання студентів та молоді, науково-практичні проблеми підготовки спортсменів та валеологічні основи фізичного виховання. Було заслухано п'ять пленарних та 24 секційні доповіді.

Міжнародна конференція молодих учених

ХІХ Міжнародна науково-технічна конференція студентів, аспірантів і молодих учених "Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства" відбулася в нашому університеті 26 -27 квітня. Цього разу в конференції взяли участь молоді науковці з Канади, Китаю, Словаччини, Чехії, Росії, Білорусі, 16 ВНЗ України, представники Малої академії наук міста. Для участі в конференції було заявлено 541 доповідь, у тому числі 145 доповідей з 26 ВНЗ (установ) зарубіжжя та України. На пленарному засіданні конференції було зареєстровано 492 учасника. З вітальним словом до них звернулися голова програмного комітету, ректор КрНУ імені Михайла Остроградського М.В Загірняк; проректор з наукової роботи А.В.Луговой; голова делегації університету імені Матея Бела, заступник декана факультету природничих наук Дримал М., (м. Банська-Бистриця, Словацька Республіка), голова делегації Південно - Російського державного технічного університету (Новочеркаський політехнічний інститут), професор Н. В. Напхоненко (м. Новочеркаськ, РФ); голова делегації філії Московського державного університету технологій і управління імені К. Г. Розумовського, Н. П. Братишко (м. Мелеуз, Республіка Башкортостан).
На пленарному засіданні також виступили: д.т.н., проф. Саленко О.Ф. з доповіддю "Лазерні технології: реалії впровадження КрНУ імені Михайла Остроградського"; керівник науковою діяльністю студентів, аспірантів та молодих учених к.п.н., доц. Солошич І. О. з доповіддю "Досвід, шляхи та перспективи розвитку наукової діяльності студентів, аспірантів та молодих учених КрНУ імені Михайла Остроградського".
Конференція пройшла в атмосфері плідної співпраці між молодими науковцями. За її результати буде опубліковано збірник наукових праць.