Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу

Електричні машини та апарати

На базі нашого університету проходив II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Електричні машини та апарати". Студенти з 17 ВНЗ України подали на конкурс 121 наукову роботу.

Фінальну частину конкурсу у вигляді підсумкової науково-практичної конференції було проведено 28 - 30 березня 2012 р. На ній представили свої роботи 32 студенти з 15 ВНЗ. На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія визначила претендентів на переможців конкурсу.

Досить приємним є те, що Дипломом І ступеня у напрямі "Експериментальні дослідження, випробування та експлуатація електричних машин та апаратів" нагороджені представники нашого університету Сьомка Олександр і Москаленко Олена, науковий керівник В. В. Прус, доцент кафедри електричних машин та апаратів. Дипломом IІI ступеня також нагороджені: Скачков Дмитро, науковий керівник В. Л. Мартинов, завідувач кафедри інженерної та комп'ютерної графіки; Ганьшина Марія, науковий керівник Ж. І. Ромашихіна, асистент кафедри систем автоматичного управління та електропривода; Шевцов Сергій, науковий керівник М. І. Сокур, завідувач кафедри маркетингу.

Економіка природокористування та охорони навколишнього середовищ

На базі КрНУ 23 березня 2012 року відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт "Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища". На конференції виступило 23 студенти з 15 вищих навчальних закладів. На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визначити претендентами на переможців Конкурсу та нагородити: дипломом ІІ ступеня Шевчука Юрія за роботу "Оптимізація параметрів еколого-економічного розвитку машинобудівного підприємства на прикладі ПАТ "Кредмаш", наукові керівники О. І. Маслак, зав. кафедри економіки, професор, д.е.н., Н.Є. Гришко, старший викладач кафедри економіки; дипломом третього ступеня - Самойленко Інну, Приходько Інну за роботу "Економічні проблеми екологічної безпеки Кіровоградського регіону", наукові керівники М. І. Сокур, зав. Кафедри маркетингу, професор, д.т.н., В. В. Семеніхіна, старший викладач кафедри менеджменту .