Нове поповнення

Першого вересневого дня вся велика родина Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського зібралася на святкову лінійку. Привітати студентів і працівників навчального закладу з початком нового навчального року завітали народний депутат України Олег Надоша, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник міського голови Кременчука Віталій Малецький.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету професор Михайло Загірняк. Пройти гідний шлях від абітурієнта до дипломованого фахівця закликав він першокурсників. Вітання від органів обласної влади передав присутнім на святі Володимир Онищенко. З приємним подарунком завітав до студентів нардеп Олег Надоша. За кошти з власного фонду він пообіцяв відремонтувати систему теплопостачання у трьох студентських гуртожитках.

Бути активними у громадському житті університету закликала студентів голова профспілкового комітету Олена Середіна. Декан факультету економіки та управління Андрій Почтовюк запевнив, що готовий сприяти всім, хто прагне добре навчатися й здобувати міцні знання. Не обійшлося на святі і без традиційного короваю, яким першокурсників гостинно пригощали старшокурсниці. У свою чергу, схвильовані першокурсники, отримавши символічний ключ до знань і залікову книжку, пообіцяли, що наполегливо крокуватимуть до вершин науки.

Поточного року за денною формою навчання освоюватимуть вибраний фах майже 600 осіб, дещо більше студентів навчатимуться заочно. Уперше в університеті проведено набір на такі спеціальності як "Журналістика. Видавнича справа", "Туризм".