Форум першокурсників

15 жовтня відбувся форум першокурсників факультету права, гуманітарних і соціальних наук, у якому взяли участь більш як 60 студентів перших курсів. Відкрила зібрання декан факультету проф. Поясок Т. Б., яка відзначила важливість наукової діяльності для кожного студента і побажала всім плідної праці у цій сфері. Голова ТСАМУ ФПГСН Василенко Д. П. у своєму виступі визначила мотивацію щодо заняття студентами науковою діяльністю. Керівник науковою діяльністю студентів, аспірантів та молодих учених доц. Солошич І. О. розповіла про історію створення ТСАМУ, організацію роботи, основні досягнення за останній навчальний рік, та зазначила, що студентська наукова діяльність повинна базуватися на бажанні, знаннях та ініціативності студента.

Начальник відділу міжнародних зв'язків Маркевич А. Г. розповів першокурсникам про існуючі в університеті міжнародні програми. Голова ТСАМУ кафедри іноземних мов Мартиненко М. Ю. звернула увагу на необхідність вивчення іноземних мов, що є однією з головних умов для проходження наукового стажування за кордоном. Голова ТСАМУ кафедри ТІДП Латишева В. В. відзначила, що будь-яка тема наукового дослідження, яку розробляє студент, завжди може перерости у курсову, дипломну і, навіть, у кандидатську дисертацію.