Фотоквест "Невідома територія"

На початку жовтня студентський профком провів для студентів університету фотоквест "Невідома територія". Метою заходу було вивчення історії рідного міста, оволодіння вмінням швидко орієнтуватися на місцевості та набуття навичок роботи у команді. У змаганнях взяли участь студентські команди з інститутів та факультетів КрНУ: "Слідопити", "Сушки", "Кульбаби", "Ромашка" (ІЕЕСУ), "Панчохи" (ІМіТ) , "Сонечки" (ФПГіСН) , "Гоголь-Моголь" (ФЕКІ) , "Шалені кльовчики" (ФПН) , "Квадрат Малевича" (ФЕУ). За правилами гри учасники мали відгадати загадку-завдання на знання історії Кременчука, знайти цю відповідь у місті та сфотографувати її.

Переможцем фотоквесту стала команда "Гоголь-Моголь" (факультет електроніки та комп'ютерної інженерії), яка присвятила свій тріумф заступнику декана Сергію Санькову. Переможці отримали у подарунок чашки із зображенням архітектури старого Кременчука. Друге місце посіли "Сушки" (Інститут електромеханіки, енергозбереження та систем управління), яким дістались фотоальбоми. А третьою стала команда "Слідопити" (також Інститут електромеханіки, енергозбереження та систем управління), яка отримала у подарунок солодощі. Призи для переможців надала ГО "Рідне місто".

Анна Григорян,
Вікторія Забара,