Благодійність

Серце до серця

Поточного року в Кременчуці вп'яте стартувала благодійна акція "Серце до серця", постійним учасником якої є наш університет. На зібрані цього року під час акції кошти, а це 113226 гривень, купили п'ять інсулінових помп для дітей, які хворіють на цукровий діабет, і обладнання для міської дитячої лікарні.

Підбиваючи підсумки голова наглядової ради благодійного фонду "Серце до серця" Єжи Конік відзначив кращих волонтерів, а ще вручив Кременчуку спеціальну відзнаку, як кращому місту не обласного підпорядкування, де зібрали найбільшу суму коштів під час благодійної акції.

Варто зазначити, що серед навчальних закладів найбільше грошей зібрали студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та учні колегіуму № 25. Серед кращих закладів та колективів також наш університет (сума зібраних коштів - 2781грн.); ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" ( сума зібраних коштів - 12412, грн.), управління у справах сім`ї, дітей та молоді - 6345,00 грн.

Міська влада висловила слова щирої вдячності всім, хто долучився до акції й зробив свій вагомий внесок у розвиток благодійництва у нашому місті, надавши у такий спосіб допомогу хворим кременчужанам.