Стипендії від "Джерела Дніпра"

Уже вісім років поспіль студенти Кременчука мають змогу поборотися за додаткову стипендію від Всеукраїнського благодійного фонду "Джерело Дніпра", почесним президентом якого є Володимир Матицин. Розмір стипендій зростає щороку, сьогодні він становить 520 грн.

Нещодавно Фонд оголосив про призначення стипендій дев'яти кращим студентам ВНЗ міста. До цього списку увійшли й представники нашого університету та коледжу. Зокрема, як нагороду за цілеспрямованість, старанність та активність у навчанні й громадській роботі у цьому навчальному семестрі стипендію від Благодійного фонду "Джерело Дніпра" отримуватимуть Катерина Головата та Владислав Капшук. Під час зустрічі з Володимиром Матициним студенти отримали ще й пам'ятні дипломи та флеш-носії, які завжди знадобляться під час навчання.