Психологія - наука майбутнього

22 вересня за підтримки управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради та відділу освіти Кременчуцької районної державної адміністрації пройшов регіональний науково-методичний семінар для юних науковців "Психологія - наука майбутнього". Що потрібно знати, аби наукова робота юних дослідників Малої академії наук знайшла прихильність в очах дорослих академіків? Які теми краще вибирати з психології? І як не помилитися з обранням майбутньої професії? Ці та інші питання й були головними у виступах педагогів і психологів Придніпровського регіону.

У рамках семінару також відбувся ряд майстер-класів: "Як вибрати професію?", координатор - професор Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка В.Ф. Моргун; "Тренінг міжособистісної комунікації" - старший викладач кафедри психології, педагогіки та філософії КрНУ С.Г. Давидюк; "Психологічні технології лідерства" - практичний психолог ліцею №4 Л.Я. Кухаренко.

Одночасно відбулося й відкриття нового навчального року "Школи юних психологів". Як зазначила завідувач кафедри психології, педагогіки та філософії професор Т.Б. Поясок: "Ми хочемо, щоб наша кафедра стала осередком для молоді, яка цікавиться психологією, адже для людини немає нічого більш цікавого, ніж людина. Ми прагнемо пізнавати людину на наукових засадах, залучаючи до цього пізнання молоде покоління. Адже безумовним є те, що майбутнє - за молоддю, але молоддю небайдужою, розумною, озброєною досвідом старших поколінь".

Тож активними учасниками семінару стали старшокласники загальноосвітніх шкіл міста та Кременчуцького району, а також їх старші наставники - наукові керівники дослідних робіт Малої академії наук (МАН), яку тривалий час очолює О.Б. Сьомик. Вона й розповіла про успіхи кременчуцьких МАНівців на обласних та всеукраїнських конкурсах. Привітати своїх майбутніх колег зі вступом до когорти науковців прийшов і керівник міського управління освіти Г.Ф. Москалик.