Головна> Інтернаціоналізація > Офіс цифрових компетентностей
КрНУОфіс цифрових компетентностей (DC-офіс)

Положення про офіс цифрових компетентностей

Рамкова структура цифрових компетенцій для українських вчителів та інших громадян (інформація про проект)

Інформація про проект

В рамках міжнародного проекту dComFra Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ з розвитку потенціалу вищої освіти Кременчуцький університет, який є одним з учасників міжнародного консорціуму з реалізації проекту, отримав обладнання для створення Офісу цифрових компетентностей (DC-офісу) на суму у розмірі 24 494 євро.

Завдання проєкту dComFra «Рамкова структура цифрових компетенцій для українських вчителів та інших громадян» спрямоване на модернізацію методів та методології освіти дорослих, створення рамкової структури DigComp, організацію навчання громадян та міжнародну сертифікація DC-офісу.

Презентація офісу відбулася 3 червня 2020 року під час візиту до Кременчука Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської республіки пана Юріса Пойканса.

Джерело фінансування - грант програми ЄС Еразмус+ напрямку KA2 "Розвиток потенціалу вищої освіти" для реалізації проєкту "Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens", 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2CBHE-SP.

Звіти о проведених заходах


На базі DC-офісу університету реалізовано програму віртуальної академічної мобільності студентів та викладачів кафедри галузевих юридичних наук

DC-ofice університету підвищуватиме цифрові компетентності студентів-електроенергетиків

Внутрішні тренінги для викладачів КрНУ в рамках проекту dComFra

КрНУ