Головна>Факультети, кафедри >Склад кафедри  


Авторизація

Дата останнього оновлення інформації:
08.04.2013

Кафедра інформаційно-управляючих систем
Горлова Тетяна Валентинівна
Біографічна довідка

Горлова Тетяна Валентинівна в 1980 році з відзнакою закінчила двічі орденоносний Томський політехнічний інститут імені С.М. Кірова за спеціальністю «Електропривод і автоматизація промислових установок», спеціалізація інженер-електрик.

У 1989 р. пройшла навчання з відривом від виробництва в Міжгалузевому центрі підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів МНТК «Інститут електрозварювання ім. Е.О. Патона» АН УРСР по темі «Основи роботизації виробництва зварних конструкцій».

З 2002 року працює асистентом у Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського на кафедрі комп’ютерних та інформаційних систем.

Тетяна Валентинівна має педагогічний стаж 12 років. Читає курси лекцій і проводить лабораторні і практичні заняття з дисциплін «Інформатика», «Інформатика та комп’ютерна техніка», «Інформатика і системологія», «Інформатика і програмування», «Обчислювальна техніка та програмування», «Обчислювальна техніка та основи програмування».

За час роботи в університеті розробила 12 методичних вказівок щодо виконання лабораторних робіт та контрольні завдання з дисциплін «Обчислювальна техніка та програмування», «Інформатика», «Інформатика та комп’ютерна техніка».

Виконує окремий розділ науково-дослідної роботи за напрямом «Дослідження та розробка програмного забезпечення GRID-систем». Опублікувала 7 наукових статей.Назад