Головна>Факультети, кафедри >Керівництво факультету
Авторизація

Дата останнього оновлення інформації:
27.03.2020Факультет економіки і управління

Керівництво факультету

ПОЧТОВЮК Андрій Борисови - декан ФЕУ, доктор економічних наук, професор

Народився 6 вересня 1966р. у місті Білій Калитві Ростовської області. У 1992 році закінчив Московський державний технічний університет імені М.Є. Баумана за фахом „Технологія машинобудування”.

У 1996р. отримав другу вищу освіту у Кременчуцькому філіалі ХПІ за фахом „Менеджмент у виробничій сфері” .

У 2002 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління в Національній академії державного управління при Президентові України зі спеціальності „Регіональне управління”.

З 2007р. працює на посаді декана факультету Управління КДУ імені Михайла Остроградського.

Є автором більше п’ятидесяти наукових робіт з кадрового менеджменту, у т.ч. 1 монографії, 4 навчальних посібників. Сфера наукових інтересів – психологія влади, управління освітою.

Пряхіна Катерина Андріївна - перший заступник декана, кандидат економічних наук

Народилася 07 жовтня 1987 року у м. Кременчуці. У 2010 році закінчила Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградського і отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У 2013 році закінчила аспірантуру Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського зі спеціальності 08.00.04 - Економіка та управління підприємствами.

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського працює з 2014 року на посаді асистента кафедри економіки, а з 2016 року асистент кафедри маркетингу. У 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Кременчуцькому національному університеті зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами діяльності). З 2019 року доцент кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму.

Протягом 2017-2019 рр. працювала заступником декана факультету економіки і управління з організаційної та виховної роботи. А з вересня 2019 року – перший заступник декана факультету економіки і управління.

Є фіналістом програми «Відкритий світ» при бібліотеці Конгресу США, напрям «Освіта». Проходила стажування за програмою Еразмус+ у Вроцлавському економічному університеті, (Польща, 2017 р.), у Школі Європейських і регіональних досліджень (Чеська Республіка, 2018 р.), в Громадській організації «Студентська організація Азербайджану» (Азербайджан, 2019 р.), в Універтитеті Абертей (Шотланія, 2019 р., 2020 р.).

Є автором та співавтором більше 90 наукових публікацій у тому числі навчального посібника з грифом МОН. Сфера наукових інтересів: маркетинг персоналу, соціальна відповідальність, публічне управління та адміністрування.

Семеніхіна Вікторія Вікторівна – заступник декана з організаційної та виховної роботи, старший викладач

Народилась 31 липня 1975 р. у м. Кременчуці. У 1998 році закінчила Кременчуцький державний політехнічний інститут з відзнакою, за спеціальністю «Менеджмент у вирбничій сфері», кваліфікація менеджер-економіст. У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського працює з 2004 року на посаді старшого викладача кафедри менеджменту.

З вересня 2019 року – заступник декана факультету економіки і управління з організаційної та виховної роботи. Протягом 15 років роботи є керівником студентського наукового товариства кафедри менеджменту. Під її керівництвом 17 студентів неодноразово ставали призерами та переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямами: «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», «Географія», конкурсу «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», який проводить Полтавська обласна рада.

Є автором та співавтором понад 80 наукових публікацій. Сфера наукових інтересів: соціо-екологічна діагностика діяльності підприємств, екологічна економіка, менеджмент природоохоронної діяльності.