Головна>Новини
КрНУНовини

В КрНУ стартувала «Студентська весна»
16.03.15


Традиційно мистецький фестиваль «Студентська весна» у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського розпочинається у перші дні березні на Масляну. Старт цьогорічного фестивалю через трагічні події на шахті імені Засядька в Донецьку довелося переносити у термінах. Йдеться про концертну програму. Однак благодійний ярмарок студенти вирішили не відкладати, адже готувалися до нього заздалегідь – напекли смачної випічки, наготували ексклюзивних страв і наїдків. Тож напередодні Міжнародного жіночого дня у фойє корпусу № 1 вирувала справжнісінька весняна ярмарка. Викладачі, працівники університету та студенти охоче її відвідали й розкупили увесь запропонований асортимент продуктів.

І ось 10 березня у актовій залі корпусу № 5 зібралися усі шанувальники «Студентської весни», щоб попрощатися з холодною Зимою й зустріти красуню –Весну. Та перш, ніж це зробити, ведучі нагадали про війну, яка вже майже рік триває на Донбасі. А також повідомили, що під час благодійного ярмарку вдалося зібрати понад 5 тис грн.. Ці кошти будуть спрямовані на обладнання автомобіля для військових, які перебувають на передовій лінії вогню.

«Станьмо в коло, як одна родина. Щоб не плакала ніколи ненька-Україна!» - такими словами учасники –вокалісти закликали присутніх єднатися у мирному прагненні до миру й злагоди в єдиній Україні.


Про офіційне відкриття ХV мистецького фестивалю «Студентська весна - 2015» оголосила проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти В.В. Сергієнко.

«Студентська весна» - це завжди свято радості, сподівань і надії на краще майбутнє, - наголосила Валентина Василівна. – А ще це демонстрація багатогранних талантів наших студентів, котрі не тільки уміють добре вчитися, а й цікаво та змістовно відпочивати.

Тож свої таланти демонстрували колективи художньої самодіяльності університету: народна аматорська студія хореографії і пластики «На межі поміж» (керівник Марина Брильова), народна аматорська вокальна студія «Домінанта» (керівник Марина Аграмакова), народний театр-студія «Лілея» та Медіа — клуб (керівник Олена Тімофеєва), музично-вокальний студіо-гурт «Квінтесенція» (керівник Віктор Коробов). Не обійшлося й без КВН-у. На сцену з веселими репризами та жартами під керівництвом Каті Нікітіної вийшла збірна команда дівчат «КПД», що російською означає «Как бы девушки».

Творчим дійством на сцені разом із глядачами насолоджувалася й красуня-Весна, обіцяючи, що обов’язково буде теплою й лагідною , а ще мирною й барвистою. Утім, зустріч із Весною на цьому не завершилася, адже фестиваль триває. Його перший та другий етапи серед факультетів відбудеться 18 і 19 березня. Початок заходів о 17 годині. Місце проведення – актова зала корпусу № 5.

КрНУ