Головна>Новини
КрНУ

Новини

Гранти для вчених Fulbright Scholar-in-Residence
10.02.09
Дата програми: 15.08.2009 – 20.12.2009
Грошова допомога: $7,451
Область вивчення: управління, менеджмент
Приблизна розмір гранту Фулбрайт: $15,250
Дорожні витрати покриваються Фулбрайт: сума визначається.
Шановні колеги,
До Вашого відома можливість викладання в Сполучених Штатах Америки, 2009-2010 академічний рік, програма Фуллбрайт для вчених, що проживатимуть згідно місця роботи (Fulbright Scholar-in-Residence). Нам нещодавно повідомили, що Mount Wachusett Community College в Гарднер, Масачусетс отримав грант на запрошення вченого з України на один семестр (осінь 2009 чи весна 2010) для викладання бізнес-управління та менеджменту. Будь-ласка повідомте дану інформацію своїм колегам.
Mount Wachusett Community College вже 2 роки являється державною установою, в якій навчається близько 5800 студентів як денного так і заочного відділення. Коледж пропонує широку навчальну програму, що включає підготовку молодших спеціалістів по більш ніж 40 спеціальностям. У 1990 Mount Wachusett вперше зробив спробу залучитися до міжнародних освітніх програм. Коледж подав заявку до програми Scholar-in-Residence для того, щоб інтернаціоналізувати життя університетського містечка та навчальну програму за якою навчаються студенти. Враховуючи особливу зацікавленість коледжу в області бізнес-управлінні вченому запропонують допомогти у створенні міжнародного бізнес курсу, який би інформував про глобальні події як студентів університетського містечка так і інших студентів, факультети та місцеві організації.
Коледж має на меті підтримку міжнародної діяльності даного плану, так як головною ціллю філософії навчання є задоволення потреб у освіті, підготовці та навчанні різних народів.
Пропозиція діє для двох країн: Чеської Республіки та України.
Очікується, що наступні задачі будуть освітлюватися/розроблятися протягом візиту вченого до Сполучених Штатів:
• Інтеграція елементів міжнародного бізнесу/курси бізнес-управління.
• Розвиток відносин з професорами, що викладають бізнес за умови дистанційної форми навчання.
• Створення факультету, який інформуватиме студентів про явища світової економіки та її вплив на загальний економічний розвиток країн сьогодні.
• Інтернаціоналізація навчального плану курсу бізнес управління шляхом інтеграції загальних компонентів уже існуючих курсів.
Під час візиту вченого планується відвідання ряду заходів, що також включають відвідання міжнародного клубу, студентських братств Alpha Beta Gamma, презентація Почесного Товариства Національного Бізнесу, привітальний концерт студентів Meet and Greet; Клубів бізнесменів міста Гарднер, зустріч із головними представниками місцевого бізнесу та спільноти. Кожного місяця планується відвідання зборів ради штату Массачусетс для розгляду міжнародних освітніх програм; в листопаді планується Конференція присвячена розвитку банківського консорціуму, факультет New England. Більш детальна інформація на веб-сайт програми Fulbright Scholar-in-Residence: http://www.cies.org/sir/. Вимоги до кандидатів:
Кандидати, які займалися тривалою навчальною діяльністю в США протягом останніх п’яти років, позбавляються права участі у даній програмі. Зазвичай стипендіальна програма Фулбрайт надає перевагу кандидатам, які ще не отримували Грантів Фулбрайт. Аплікати повинні показати достатнє знання англійської мови для викладання студентам Сполучених Штатів та для читання відкритих лекцій. Півфіналісти будуть запрошені на інтерв’ю на початку березня 2009 року.
Процес подання заявок:
Кандидати повинні подати наступні матеріали до офісу Фулбрайт в Україні до першого березня 2009 року:
• Лист-заявка на участь у програмі Fulbright Scholar-in-Residence для викладання Бізнес управління/Менеджменту в Mount Wachusett Community College;
• Опис викладацького досвіду в даній сфері;
• Зазначення досвіду участі в програмі Фулбрайт (дати, назва програми, місце перебування);
• Перелік подорожей за кордон протягом минулих п’яти років (дати, спонсорська програма/ціль, місце перебування);
• Резюме (включаючи статті, що стосуються теми).
Співробітники офісу програми Фулбрайт в Україні розглянуть матеріали, подані аплікатами та запросять на інтерв’ю близько п’яти аплікантів у березні (дата визначається).будуть обрані два фіналісти. Остаточний вибір здійснюватиметься приймаючим закладом Сполучених Штатів, спільно з Радою з міжнародного обміну вченими (CIES).
КрНУ