Головна>Новини
КрНУ


















Новини

Стажування викладача факультету економіки і управління К.А. Пряхіної у Чеській Республіці
30.01.17
З 6 листопада до 30 листопада 2016 року у рамках діючої угоди про співпрацю викладач факультету економіки і управління К.А. Пряхіна, пройшла стажування та прийняла участь у заходах з науково-дослідної діяльності в Інституті технології та бізнесу м. Чеське Будейовіце, Чеська Республіка (Institute of Technology and Business in České Budějovice).


Стажування відбувалось на базі факультету стратегії бізнесу, а саме кафедрі економіки. Протягом стажування К.А. Пряхіною було прочитано лекції з курсу «Business Economics» для студентів 1 та 2 курсів Інституту бізнесу та технологій, а також для групи студентів Erasmus KA1 (кредитна мобільність). Окремо було підготовлена і прочитана вступна лекція про макроекономічні показники України.


Окрім того, відвідувала лекції Мартіна Маршика, який безпосередньо співпрацював з викладачем протягом стажування. Зустрічалася з деканом факультету Зденеком Цагою, завідуючим кафедрою економіки Лукасом Поланскі, викладачами кафедри іноземних мов Андрієм Артемовим та Оленою Томашковою та директором департаменту зовнішніх зв’язків Людмилою Опекаровою.


Окрім професійного стажування, представником кафедри іноземних мов Андрієм Артемовим було організовано культурна екскурсія у замок м. Глибока над Влтавой. Також відвідала м. Чеський Крумлов, історичний комплекс якого увійшов до списку пам’ятників світової культурної спадщини ЮНЕСКО.



За результатами участі у стажуванні Пряхіна К.А. отримала сертифікат про міжнародне стажування.
КрНУ