Головна>Новини
КрНУ
Новини

Програма Британської Ради для керівників міжнародних відділів університетів України
10.02.17
8 лютого в Київському університеті Бориса Грінченка завершився тренінг для керівників міжнародних відділів університетів України в якому брав участь представник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – директор Центру міжнародної діяльності, кандидат технічних наук, доцент кафедри систем електроспоживання та енергетичного менеджменту Андрій Іванович Гладир.
Програма організована Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України та спрямована на сприяння професійному розвитку і нарощуванню потенціалу міжнародних відділів в українських вищих навчальних закладах. Робоча мова програми – англійська.


Учасники програми "International Offices Workshop: Best Practices"
Тренінг проводився топ-менеджерами міжнародних відділень провідних університетів Великої Британії, які поділилися своїм досвідом в цій галузі: Джеймсом Кеннеді, директором з міжнародної взаємодії, Джилліан Олівієрі, помічником директора з міжнародної взаємодії університету Уорвіка, і Стефані Сендфорд, регіональним менеджером по країнах Європи, Росії і Центральної Азії університету Ковентрі.
У ході семінарів доцент Гладир А. І. представив стратегію інтернаціоналізації Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, налагодив корисні контакти з колегами та отримав сертифікат учасника.


КрНУ