Головна>Новини
КрНУ
Новини

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА»
27.03.17
У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського 23 березня 2017 року кафедрою українознавства був проведений Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

Усього конкурсною комісією було розглянуто 36 наукових студентських робіт з 13 вищих навчальних закладів України. Студенти у своїх роботах розглядали питання пов’язані з інформаційною діяльностю, документознавством, бібліотекознавством і архівознавством. Майже половина з представлених робіт стосувалась саме інформаційної діяльності. Так, студентка Тернопільського національного економічного університету Коломієць Галина Олегівна досліджувала у своїй роботі семантико-прогматичні повідомлення повідомлень поширюваних в соціальних мережах на прикладі «Вконтакт».

Студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського розглянула ретроспективну тему «Досвід уніфікації та стандартизації документів у СРСР у 20-30-их роках ХХ століття». Тема викликала великий інтерес і питання до доповідача.

На підставі аналізу конкурсних робіт та виступів учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила, що дипломи першого ступеня вибороли 2 авторів, дипломи другого ступеня – 3 і дипломи третього ступеня – 4.

1 місце
Городніченко Анастасія Вікторівна
Клименкова Вероніка Олександрівна

2 місце
Тесля Тетяна Станіславівна
Цюра Маргарита Анатоліївна
Кухаренко Мирослава Юріївна

3 місце
Піхурович Катерина Володимирівна
Мільсько Катерина Олександрівна
Коломієць Галина Олегівна
Ткач Ірина Леонідівна

Після оголошення результатів гості конкурсу мали можливість у неформальній обстановці познайомитись з нашим університетом та обговорити результати конкурсу.

Ми ж зичимо учасникам продовжувати займатись науковою діяльності та нових досягнень у їхніх починаннях!КрНУ