Головна>Новини
КрНУНовини

ІІ етап мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2017»
11.04.17
На початку квітня у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2017», у якому взяла участь найталановитіша та найкреативніша студентська молодь. Найкращі творчі доробки наших студентів було продемонстровано для компетентного журі з Полтави, ящо складалося зі спеціалістів різних жанрів.


Студенти університету вкотре показали свою творчу майстерність. Концертна програма була доволі насиченою: художнє читання, вокал, естрадно-спортивні танці, гра на музичних інструментах. Журі конкурсу відзначило творчий підхід, майстерність студентів і молодіжний репертуар.

Кращі номери фестивалю-конкурсу «Студентська весна – 2017» будуть включені до Міського Гала-концерту, що відбудеться 13 квітня 2017 року у Міському палаці культури.

Свої таланти демонстрували Народний театр – студія «Лілея»; Народна вокально-хореографічна студія «Домінанта», що показала дві композиції одну з яких «Вместе с нами» включено до міського концерту; Народна аматорська студія хореографії і пластики «На межі поміж», що виконала три композиції, одну з яких – «Великі сподівання» – також можна буде побачити на гала-концерті; Студіо-гурт «Квінтесенція» заспівала дві пісні, одну з яких можна буде почути на гала-концерті.

А також концерт доповнили творчі номери факультетів та інститутів: факультет природничих наук хореографічною композицією «Чому квіти мають очі» і декламуванням вірша В. Сосюри «Так ніхто не кохав»; факультет права гуманітарних і соціальних наук виконанням пісні «Життя починається знов»; Інститут механіки і транспорту піснею «Материнська любов» і сучасним танцем «Lose control»; Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління акробатичним етюдом; факультет електроніки і комп’ютерної інженерії вокально-інструментальний ансамбль піснею «Не покидай меня»; факультет економіки і управління піснями «Не йди» і «Твои глаза».

КрНУ