Головна>Новини
КрНУ

Новини

Програми академічних обмінів та гранти Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні
12.03.09
Академічні обміни
Офіс академічних обмінів Відділу преси, освіти та культури Посольства США координує та надає інформацію щодо американських програм обміну для українських щколярів, студентів, викладачів середніх шкіл та ВНЗ та дослідників у галузях гуманітарних та суспільних наук. Програми оголошуються кожної осені та проводяться на засадах відкритого конкурсу для учасників, які відповідають всім критеріям відбору та вільно володіють англійською мовою.
Будь ласка, прегляньте інформацію про всі програми академічних обмінів у правій колонці меню. За більш детальною інформацією звертайтеся електронною поштою Нижче Ви можете дізнатися про всі програми:
для учнів та студентів:
Обмін майбутніми лідерами
Обмін студентами ВНЗ
для аспірантів:
Програма ім.Е.Маскі
Фулбрайтівські аспіранти
Для науковців, викладачів та дослідників:
Програма ім. Фулбрайта для науковців та викладачів
для спеціалістів:
Програма ім. Г. Гамфрі
Програма для молодших викладачів та дослідників
Для навчальних закладів:
Програма партнерства
У той час, як більшість цих програм адмініструється партнерськими організаціями, офіс академічних координує всі програми, фінансовані Державним департаментом США. Анкети для участі у програмах можна завантажити з Інтернет-сторінок організацій-розпорядників, коли програми офіційно оголошені. Кількість учасників може змінюватися щорічно.
Офіс академічних обмінів надає інформацію щодо програм та інших видів діяльності Відділу преси,освіти та культури Посольства США Міністерству освіти та науки України, закладам освіти, випускникам програм, консультативним центрам та іншим організаціям, задіяним у міжнародній освіті.
Більш докладну інформацію можна знайти на сайті Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні:
http://kyiv.usembassy.gov/educult_acexchanges_ukr.html
КрНУ