Головна>Новини
КрНУ
Новини

Студенти спеціальності «Фінанси і кредит» посіли призові місця на фахових олімпіадах та конкурсі
14.04.17
Весна традиційно дає можливості студентам продемонструвати набуті знання та вміння на конкурсах та олімпіадах. Тож студенти спеціальності «Фінанси і кредит» не залишилися осторонь цього процесу і отримали чудові результати.

4-7 квітня 2017 р. у ХНЕУ ім. Семена Кузнеця було проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» та другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси». Від нашого університету прийняли участь двоє студенток четвертого курсу Іванова Анна та Хижняк Юля, група ФК-13-1.

ІІ етап олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» передбачав виконання письмових завдань, які включали теоретичні питання, тестові завдання та практичні завдання розрахункового характеру. Переможці визначалися за сумою балів за всіма видами завдань.Всього прийняло участь у олімпіаді 65 часників.Іванова Аня посіла 8 позицію рейтингу, набравши 64 бали. Хижняк Юля посіла 16 позицію, набравши 57 балів. Обидві студентки нагороджені дипломами 4 ступеню.

У другому етапі олімпіади «Державні фінанси», де прийняли участь 62 студенти наші дівчата помінялися місцями.

Хижняк Юля посіла 5 місце в рейтингу, набравши 86 балів і була відзначена дипломом за ІІІ місце. Іванова Аня посіла 16 позицію в рейтингу та нагороджена грамотою за знання методів фінансового аналізу. Приємно було, що наші дівчата зуміли виконати всі завдання олімпіади і були обізнані з усіх актуальних питань, що були предметом завдань.

6 квітня «Придніпровська академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) запросила до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» нашу студентку третього курсу Скрипник Ларису.

Лариса гідно представила наш університет додавши до копілки перемог диплом третього ступеню.

У другому турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності Фінанси і кредит приймала участь студентка Колотій Юля (науковий керівник Шаповал Л.П.), яка нагороджена почесною грамотою. Конкурс проводився на базі кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Всім учасницям конкурсів та їх керівникам висловлюємо щиру подяку та зичимо наснаги та нових здобутків!

КрНУ