Головна>Новини
КрНУНовини

Kруглий стіл «Роль наукових парків та бізнес центрів у інтеграції науки і бізнесу»
20.04.17
19 квітня за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходив круглий стіл «Роль наукових парків та бізнес центрів у інтеграції науки і бізнесу»

До кременчуцької делегації ввійшли начальник Управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Жорняк Людмила Григорівна, заступник директора Комунального підприємства Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук інвест» Бедрацький Павло Валерійович, директор агенства «Рекламний центр на Московській» Любченко Юрій Борисович та заступник декана факультету економіки і управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Волошина Оксана Василівна.

Завданням делегації було вивчення досвіду створення наукового парку на базі ПолтНТУ.
Тематичними блоками круглого столу передбачалося вивчення міжнародного та вітчизняного досвіду діяльності науково-технологічних парків та бізнес-інноваційних центрів. Також представники різних підрозділів презентували вже існуючі напрацювання бізнес інноваційного центру.

Зокрема перед учасниками виступили Бугрій Михайло Іванович – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації, який окреслив можливості участі наукових шкіл у програмах розвитку громади.

Муравльов Володимир Вячеславович, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи зібрав матеріали щодо правового забезпечення та проблем практичноїдіяльності наукових та науково-технологічних парків в Україні.

Проект з енергоефективності технологій та термомодернізації представив Колієнко Анатолій Григорович, професор ПолтНТУ. Цікавим був досвід кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики щодо участі у обласних екологічних програмах з моменту їх написання до практичного втілення, про що розповів завідувач кафедри, професор Голік Юрій Степанович. Він також зазначив важливість співпраці наших університетів у цій галузі.

Тож тема круглого столу є актуальною. Наші колеги поділилися своїм досвідом співпраці науки, бізнесу та влади, який безумовно є дуже корисним. Сподіваємося на створення подібного наукового парку на базі Кременчуцького національного університету, що дасть можливість комерціалізувати наукові доробки наших фахівців та надати їм площадки для подальшого вдосконалення і практичного використання.

Матеріал підготувала Волошина О.В.

КрНУ