Головна>Новини
КрНУНовини

Участь представника КрНУ у Національному форумі «Архітектор кар’єри»
18.04.17
Представник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського взяв участь у Національному форумі «Архітектор кар’єри». Протягом двох днів понад 300 учасників з усієї України проходили майстер-класи та тренінги від 30 найкращих експертів ринку праці, кар’єрних консультантів, фахівців із профорієнтації та працевлаштування, бізнес-тренерів та HR-директорів компаній.

У рамках сприяння успішному професійному старту молоді, що оголошено одним із пріоритетів нашої країни, 7-8 квітня 2017 р. у м. Києві відбувся Національний форум «Архітектор кар’єри». У ньому взяли участь провідні фахівці кар’єрного консультування та коучингу, HR-експерти бізнесу та ринку праці, фахівці центрів кар’єри ВНЗ. Захід проводився з метою обміну знаннями і досвідом супроводу молоді у професійному становленні та працевлаштуванні. Цього року приймаючою стороною став Університет економіки та права «КРОК», серед присутніх були Ярема Олександр Йосипович (заступник Міністра молоді та спорту), Василенко Наталія Григорівна (начальник відділу професійного розвитку Департаменту ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики), Марія Богуслав (начальник Управління профорієнтації, профнавчання та навчальних закладів Державної служби зайнятості). Наш ВНЗ на форумі представляла начальник відділу сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки Прус Олена Анатоліївна.

Форум проводився у вигляді сесійних засідань та майстер-класів. На сесійних засіданнях розглядались тенденції ринку праці та розвитку кар’єри молодих фахівців в Україні, принципи побудови соціальних ліфтів для молоді, висвітлювались питання особливостей діяльності Державної служби зайнятості у напрямку працевлаштування молоді. Окремим блоком було виділено питання, пов’язані із сучасною роллю освіти у становленні кваліфікованого фахівця. Це насамперед формування сучасних життєвих компетенцій молоді, підготовка до успішної кар’єри з першого курсу навчання у ВНЗ, впровадження STEM-освіти, неформальної освіти молоді, розвиток навичок підприємництва.

Майстер-класи були спрямовані на ознайомлення із сучасними методами та засобами успішного працевлаштування, пов’язаними з підвищенням ефективної роботи центрів кар’єри/працевлаштування, розширенням можливостей студентів для отримання досвіду під час навчання у ВНЗ з метою подальшого успішного працевлаштування, впровадженням технологій підготовки та проведення кар’єрних консультацій.

Отриманий досвід та матеріали будуть застосовані у роботі відповідних підрозділів КрНУ ім. М.Остроградського.

За матеріалами О. А. Прус

КрНУ