Головна>Новини
КрНУНовини

Візит делегації КрНУ до Сумського державного університету
27.04.17
26 квітня делегація нашого університету в рамках налагодження співпраці і взаємовигідних відносин відвідала Сумський державний університет (СумДУ).

За останній час цей ВНЗ досяг значних успіхів у багатьох галузях наукової і міжнародної діяльності. В університеті навчається близько 16 тисяч осіб за різними формами навчання за 45 спеціальностями з 21 галузі знань. Здобувають освіту близько 1300 іноземних студентів із майже 50 країн світу. Викладачі і студенти СумДУ беруть активну участь у понад 50 міжнародних наукових проектах у рамках програм Tempus, Erasmus+, Horizon-2020, COST, Жан Моне тощо. За результатами конкурсів і олімпіад серед студентів України СумДУ утримує перші місця протягом декількох останніх років.

Делегація КрНУ у складі першого проректора проф. Никифорова В.В, директор центру міжнародної діяльності доц. Гладиря А.І., начальника науково-дослідної частини Троцка О.В. провела плідну зустріч з проректором з наукової роботи СумДУ проф. Чорноусом А. М. та начальником відділу міжнародних зв`язків Кириченком К. І. Під час зустрічі було обговорено багато важливих питань стосовно налагодження співпраці та взаємовигідного співробітництва. Зокрема, досягнуто попередньої домовленості про підготовку та отримання сертифікатів знання іноземної мови за рівнем В2 кандидатами наук КрНУ за допомогою Сертифікаційного центру СумДУ, вирішено питання спільної участі наших університетів у міжнародних наукових і освітянських програмах, проведення консультацій, стажувань щодо взаємовигідного співробітництва у вищезазначених галузях, оформлено договір про співпрацю тощо.


Делегація КрНУ


Огляд виставки наукових досягнень


У краєзнавчому музеї СумДУ


У лабораторії електронної мікроскопії


Експозиція наукових досягнень СумДУ

КрНУ