Головна>Новини
КрНУ
Новини

Інститут Механіки і Транспорту святкує 25-й день народження
04.05.17
26 квітня, Інститут механіки і транспорту святкував свій День народження. Цього року він був особливим, адже інституту виповнилося 25 років. З цієї нагоди відбувся святковий концерт.

Актова зала корпусу №5 зібрала багато студентів та викладачів, а також випускників. Розпочався концерт з гімну ІМіТ. Першим привітав присутніх директор інституту Воробйов Віктор Васильович. Він розповів про історію створення інституту, згадав про випускників та відмітив грамотами найактивніших студентів, відзначивши їх здобутки у наукових, творчих та спортивних напрямках. Потім присутні мали можливість насолодитися творчими номерами студентів, які підготували насичену концертну програму. Глядачів вразили хореографічні постановки танцювального колективу ІМіТ, вокальні номери у сольному, дуетному та колективному виконанні. Вперше студенти показали номер у акапельному виконанні пісні, що дуже запам’яталася присутнім.

Як зазначав ведучий концерту: «Який же день народження без гостей?». Свято ІМіТ не було виключенням, адже гостями стали учасники театру «МО» Максим Воробйов та Євген Льопа, зі своєю театральною постановкою. Під час виступу вони яскраво підтримали атмосферу Дня народження та подарували глядачам гарний настрій та позитивні емоції.

Також до Дня інституту було проведено опитування серед студентів з метою визначити кращих викладачів з кожної кафедри інституту. Найбільшу кількість голосів по Інституту механіки і транспорту набрав викладач кафедри технології машинобудування Аргат Роман Григорович.

До Дня ІМіТу на кафедрі «Автомобілі і трактори» був проведений конкурс "Інформаційні технології 3D-моделювання". До участі були запрошені студенти 3-5 курсів машинобудівних спеціальностей. Під час святкування переможці були нагороджені грамотами та подарунками.

Підводячи підсумки, хочеться відмітити, що студенти не тільки навчаються, а й знаходять час для творчості, кожного року дивуючи цікавими концертними номерами.

Звіт про святкування


КрНУ