Головна>Новини
КрНУ
Новини

Студенти факультету економіки і управління провели 10 ювілейні ігри «Брейн ринг»
04.05.17
27 квітня на факультеті економіки і управління традиційно пройшла 10-та ювілейна гра «Брейн ринг»

Ідейним наставником гри є декан факультету Почтовюк Андрій Борисович. Він протягом всього року готує логічні питання для учасників, та надає право двох питань заступникам – Пирогову Дмитру Леонідовичу і Волошиній Оксані Василівні та представникам студентського самоврядування – голові студентської ради факультету Сухині Лілі та заступнику голови студентської профспілки факультету Лі Анастасії.

Гра націлена на відпрацювання швидкості логічного мислення у гравців. Тому у боротьбі за перемогу вирували пристрасті.

Інтелектуальні бої закінчилися з такими результатами.

Найбільшу кількість правильних відповідей надали гравці спеціальності фінанси і кредит «Пекельні боси», виправдався девіз, який обрали собі гравці «Раз уж начал - побеждай!».

Тому заслужено вибороли І місце!

З різницею в один бал відстали від суперників команда «Муркетологи». Спеціальність Маркетинг посіла ІІ місце у ювілейному турнірі.

Третє місце вибороли дівчата з команди «Ліжко через поріг», спеціальність Менеджмент. Вони записали у свій актив три бали.

Команда «5 елемент» (спеціальність Економіка підприємства)

Команда «Флеш» (спеціальність Облік і аудит). Їх девіз: «Блеск в глазах, огонь в груди флэш всегда впереди»

Команда «Донямба і ко»(спеціальність Туризм) з гаслом «Нікроку назад, нікроку на місці, тільки вперед - тільки туристи»!

Команда «Кровать через порог» (спеціальність Менеджмент). І збірна команда «ФСБ», гравці визначили своє гасло «Не унывать, всё пройти и всё узнать»

Крім найкращих команд традиційно журі визначало кращого гравця – Флакей Тетяна (МК-15-1). Загалом у грі прийняли участь 7 команд по п’ять гравців. Дали відповідь на 26 питань.

Проте питання, які не були взяті командами цьогоріч переносяться на наступний рік.Це стає стимулом для студентів щорічно приймати участь у інтелектуальних батлах.

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам подальших здобутків, натхнення на нові звершення та нові перемоги!

Матеріал підготувала Волошина О.В.

КрНУ