Головна>Новини
КрНУ
Новини

КВН «Кубок гумору – 2017» у КрНУ
15.05.17
11 травня актову залу корпусу № 5 Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського заповнили усі охочі, аби побувати на найвеселішому та найпопулярнішому серед студентства заході – КВН «Кубок Гумору – 2017».

Один на один у гумористичному «батлі» зіграли між собою дві команди КВН – Збірна КрНУ, до складу якої увійшли найвеселіші студенти нашого університету, і Чемпіони Головної Ліги КВН України «Vostok.UA» – Збірна Харкова «Банківська».

Право визначати переможців та оцінювати жарти команд було надано компетентному та справедливому журі: організатору Ліги КВН КрНУ Андрію Ковіньку, авторам та акторам збірної КВН «Лукас» Віталію Куваннікову, Юрію Пасічнику, Кирилу Головкіну, який за сумісництвом ще й хореограф, і голові студентського профкому Олені Лішайовій.

Після початку та представлення команд і журі позитивний ведучий Влад Сахно запропонував глядачам у залі трохи розігрітися та ще й виграти купон зі знижкою. Для цього глядачам потрібно було поімпровізувати з створенням слогана для одного зі спонсорів. Багато охочих взяли участь у дійстві, що неабияк налаштувало на позитив і зарядило енергією усіх присутніх.

А чим же нас радували команди? Своїм гумором у чотирьох конкурсах, першим з яких була «Візитка», де команди представляли себе, демонстрували жарти з життя та показували смішні сценки. Не обійшлося і без «Розминки», де командам потрібно було відповідати смішними та влучними жартами на питання, що лунали від журі та глядачів із зали, чомусь цей конкурс для команд виявився найважчим. «Імпровізація», куди ж без неї, це було щось новеньке. Для цього конкурсу запрошували охочого з зали, який мав виконувати якийсь нестатичний, але одноманітний рух, а команди протягом певного часу вигадували жарти, і звичайно ці жарти мали «перегукуватися» з виконуваним рухом. Імпровізувати завжди важко, але учасники впоралися зі своїм завданням. Прекрасним завершенням вечора став конкурс «Домашнє завдання», тут команди «відривалися на повну», жартували на найактуальніші життєві теми, провели власне «Євробачення» і навіть влаштували пісенний «батл». Усі команди дуже творчо, артистично та майстерно поставилися до підготовки конкурсів. Сучасний гумор та неймовірна імпровізація не залишили нікого без позитивних емоцій.

«Кубок» проходив в атмосфері дружнього суперництва: команди радували свіжими жартами, уболівальники та глядачі віддячували шаленими оваціями, а члени журі були дуже прискіпливими, але справедливими.

Неймовірна атмосфера в залі, щирий сміх і вигуки підтримки запам’ятаються усім присутнім. І ось, нарешті довгоочікувана вирішальна мить! Журі високо оцінили виступи команд. Пролунала подяка за чудову гру, потужну підтримку вболівальників, а потім – рішення щодо переможців. За результатами гри кубок виборола Збірна Харкова «Банківська». Але солодкі подарунки від спонсора ТМ «Лукас» отримали обидві команди. Також було нагороджено кращу акторку Юлію зі збірної «Банківська» і кращого актора Євгенія зі збірної КрНУ.

Щиро вітаємо переможців і всіх учасників КВН «Кубок Гумору – 2017»! Дякуємо командам за гарний настрій і заряд позитивної енергії!


КрНУ