Головна>Новини
КрНУ
Новини

КрНУ відзначив День університету і День науки
19.05.17

17 травня у холі першого навчального корпусу вібувся мітинг з нагоди Дня університету і Дня науки. Ці травневі свята стали для колективу викладачів і студентів вже традиційними. На святкування завітали поважні гості: голова міста – В.О.Малецький та члени наглядової ради університету.

Розпочався захід привітанням ректора, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України М.В. Загірняка. Він доповів про основні здобутки університету в 2016/2017 н.р. та проблеми, які приходиться долати. Основна ідея виступу: незважаючи на скрутні часи університет рухається вперед, акредитує і ліцензує магістерські програми, має високі показники в науковій роботі як викладачів, так і студентів, посідає достойні місця в різноманітних міжнародних і всеукраїнських рейтингах. За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2016 році наш університет − другий серед усіх вищих навчальниз закладів України, а за результати Всеукраїнських студентських олімпіад – шостий. В своєму привітанні голова наглядової ради університету В. О. Кириленко − академік-секретар відділення фізико-технічних проблем енергетики Національної академії наук України високо оцінив діяльність університету і побажав студентам здобувати якісні знання, тому що Україні як ніколи сьогодні потрібні кваліфіковані фахівці. Міський голова В.О. Малецький, вітаючи викладачів і студентів, відзначив значний внесок університету в розвиток Кременчука, забезпечення його кадрами і побажав студентам не шукати кращої долі за кордоном, а реалізовувати свій потенціал в рідному місті. Від імені студентів присутніх вітав стипендіат Президента України Шевчук Сергій − магістр Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління.

Під час мітингу студенти вшанували пам’ять Почесних громадян міста Кременчука, засновників університету − першого ректора В.Є. Маслова та першого професора В.М. Коміра покладанням квітів до меморіальних дошок. Після завершення мітингу студенти і гості ознайомились з виставкою наукових досягнень, яка була розташована в холі головного корпусу.

КрНУ