Головна>Новини
КрНУ


Новини

Академічна мобільність в рамках програми Еразмус+
02.06.17
У період з 22 по 26 травня викладач кафедри маркетингу Пряхіна Катерина Андріївна брала участь в академічній мобільності в рамках програми Еразмус+, яка проходила на базі Вроцлавського економічного університету (м. Вроцлав, Польща).


Програма академічної мобільності була досить насичена і включала ділові зустрічі, участь у конференції та проведення лекцій англійською мовою в обсязі 8 годин. У перший день під час робочої зустрічі з координатором Еразмус+ Івоною Пржилека було вирішено про доцільність продовження співпраці між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та Вроцлавським економічним університетом в рамках Еразмус+ KA1.
Також, 22 травня на базі кафедр просторової економіки і муніципального адміністрування та макроекономіки відбувалася конференція «Бізнес, влада та наука», в якій К.А. Пряхіна виступила з доповіддю «Економіка та інновації в Україні.

(На фото разом з колегами Анна Мемпель-Снежик та Нікі Дерлукієвич).
Цього ж дня відбулася перша лекція «Макроекоонмічні показники України» для студентів, які навчаються за програмою Еразмус+.

24 травня відбулася друга лекція «Психологія вірусного маркетингу», що відбувалася на базі кафедри маркетингу, яку організувала Анетта Пукас. На лекції були присутні: директор інституту маркетингу Вітольд Коваль, викладачі кафедри маркетингу та студенти. Лекція викликала жваве обговорення серед студентів та викладачів, оскільки висвітлює сучасні аспекти вірусного маркетингу (шість принципів заразливості) та дає відповідь на питання: «Чому товари та ідеї стають популярними».


(на фото проф. Вітольд Коваль, Анетта Пукас та Катерина Пряхіна)

26 травня відбулися дві лекції на тему «Маркетингові конкурентні стратегії», що проходили на базі кафедри економіки, менеджменту і туризму, Інституту регіональної економіки.
Культурний обмін традиціями відбувався в рамках екскурсії по м. Вроцлав.
За результатами Пряхіна К.А. отримала сертифікат про участь в академічній мобільності (викладання) в рамках Еразмус + програми, KA107.
КрНУ