Головна>Новини
КрНУНовини

ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ідеї академіка В. І. Вернадського та проблеми сталого розвитку освіти і науки».
07.06.17
01-03 червня 2017 року відбулась знакова подія – ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ідеї академіка В. І. Вернадського та проблеми сталого розвитку освіти і науки».

Для участі у конференції зареєструвались 244 учасники, серед яких 188 – співробітників та студентів КрНУ, 43 – з інших ВНЗ України, 13 – закордонні учасники, зокрема з Німеччини, Словакії, Китаю, Польщі, Чехії та Угорщини. В роботі конференції взяли участь 20 докторів наук, 52 кандидати наук, 134 учасника без ступеня, 21 аспірант та 17 студентів. До початку конференції видано збірник матеріалів конференції, до якого увійшла 151 публікація.

Відкриття конференції відбулось в ауд. ім. В. І. Вернадського, з привітанням до учасників виступив Академік національної академії педагогічних наук України, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, д.т.н. Загірняк Михайло Васильович. Від імені міської влади м. Кременчука з вітальним словом виступив директор департаменту освіти Кременчуцької міської ради, д.ф.н. Москалик Геннадій Федорович. Також з пленарною доповіддю виступив перший проректор, д.б.н., проф. Никифоров Володимир Валентинович на тему «Науково-дослідний проект «Генетичний Музей»».

Робота конференції проходила за наступними напрямами:

- ноосферні наука освіта і виховання – 58 публікацій (керівник секції Поясок Т.Б.);

- розвиток природничих наук у контексті концептуальної спадщини В. І. Вернадського – 17 публікацій (керівник секції Никифоров В.В.);

- управління екологічною безпекою – 19 публікацій (керівник секції Бахарєв В.С.);

- стратегія сталого розвитку та структурно-інноваційна перспектива економіки регіону – 56 публікацій (керівник секції Почтовюк А.Б.).

Конференція пройшла у творчій обстановці. У результаті плідної роботи учасники відмітили продуктивність та високий рівень її проведення. Було вирішено провести наступну конференцію через два роки.

КрНУ