Головна>Новини
КрНУНовини

Місто Кременчук Полтавської області відзначає Міжнародний День Дніпра
05.07.17
Кожного року у першу суботу липня (цього року – 1 липня), починаючи з 2002 року, відзначається Міжнародний День Дніпра, який був започаткований 15 років тому під час проведення Міжнародного Дніпровського форуму громадських екологічних організацій трьох слов’янських країн. Уже стало доброю традицією проводити в дні святкування природоохоронні акції на берегах річки Дніпра, яка є третьою за довжиною річкою Європи. Протяжність складає 2201 км, загальна площа басейну – 504 тис. км2. Дніпро є джерелом води для 80 % населення України.

За сприяння Кременчуцької міської ради та безпосередньої участі співробітників кафедри біотехнологій та біоінженерії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського було відзначено Міжнародний День Дніпра на території Регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні», приводячи до ладу місця відпочинку мешканців міста Кременчука та прилеглих населених пунктів. У ході природоохоронної акції було зібрано понад 400 кг відходів – пластикових пляшок, посуду, паперу.

Слід зазначити, що цього разу територія, наприклад, о. Шеламай, виявилась значно чистішою, ніж попереднього року. У ході акції ми звертались до відпочиваючих з різноманітними екологічними питаннями, у тому числі стосовно стану чистоти берегів Дніпра. Відповіді свідчать про більш свідоме ставлення до екологічних питань, до культури відпочинку – це приємно вразило.

Побажаємо всім в Україні – любіть свою землю, свою природу, один одного. І тоді природа відповість Вам взаємним коханням і повагою.

З Міжнародним Днем Дніпра!

КрНУ