Головна>Новини
КрНУНовини

Академічна мобільність за програмою Erasmus+ аспіранта кафедри «Систем автоматичного управління і електроприводу»
26.07.17
Erasmus+ International Credit Mobility Programme дає можливість студентам та співробітникам університету імені Остроградського проходити стажування та брати участь в роботі над спільними проектами в різних Європейських університетах. В академічному навчальному році 2016/2017 аспірант кафедри «Систем автоматичного управління і електроприводу» Манько Роман Миколайович був відібраний конкурсною комісією для участі у проекті на базі кафедри «Електротехніки» університету Любляни, Словенія.


Факультет «Електротехніки» університету Любляни приймає більше ніж 50 студентів за програмою Erasmus кожного навчального семестру та забезпечує комфортні умови для навчання. Стажування надає можливість для наукового та особистого розвитку. Так за час стажування на кафедрі «Електротехніки», Манько Роман Миколайович брав участь у різноманітних форумах та семінарах, котрі проводилися на базі університету Любляни.
Найголовнішою перевагою даного досвіду є спільна співпраця з іноземними колегами. Академічна мобільність надає можливість отримати навички роботи з сучасним обладнанням, програмними продуктами та різними методологіями.
По результатам роботи була опублікована стаття на тему «Design Of Experiment In Optimization Of Permanent Magnet Synchronous Motor Performance» та укладений договір про подальшу співпрацю між університетом Любляни та КрНУ ім. Михайла Остроградського. Було отримано багато позитивних емоцій за час роботи в університеті Любляни.
КрНУ