Головна>Новини
КрНУНовини

День знань і посвятa першокурсників у студенти.
06.09.17

Вітаємо, студенти України!
Тепер у вас життя на видноті.
Державу вивести з руїни
Судилося у вашому житті.

Такими словами було відкрито першого вересня 2017 року урочисте свято першокурсників, яке відбулося у ювілейний рік для нашого університету – 10-річчя присвоєння вищому навчальному закладу почесного імені відомого математика, вченого зі світовою славою, видатного педагога та нашого земляка Михайла Остроградського. Навіть погодні умови не зіпсували святковий настрій. В актовій залі п’ятого корпусі університету відбулася щорічна урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти. На свято завітали почесні гості – міський голова м. Кременчук Малецький Віталій Олексійович, начальник міського департаменту освіти, професор Москалик Генадій Федорович та полковник запасу, учасник бойових дій у зоні АТО Хмарук Юрій Степанович, які звернулися до студентства зі своїми щирими привітаннями та побажаннями.


Почесну місію відкриття свята до Дня знань та ритуалу посвяти першокурсників у студенти виконав ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, професор Михайло Васильович Загірняк. Він у своїй промові нагадав студентству про видатну постать М. Остроградського, ім’я якого можна знайти у підручниках із математики та механіки, написаних різними мовами усіх країн світу, наголосив, що шляхи до знань та наукових досліджень, до становлення особистості в нашому університеті відкриті для студентської молоді.

Нове поповнення студентської родини не пожалкує про те, що обрали для навчання Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, адже це один із найкращих у центральному регіоні України вищий навчальний заклад, у якому є всі умови, щоб отримати якісну вищу освіту: і наукові школи, і прекрасна спортивна база, і творчі художні колективи зі званням «Народний». Учасники творчих колективів демонстрували свої таланти та додали святкового настрою.


За традицією, представники першокурсників присягнули на вірність альма-матер, наполегливо здобувати знання та професійні вміння,зберігати честь та гідність студента Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського .

Декан факультету права, гуманітарних та соціальних наук професор Поясок Тамара Борисівна урочисто вручила першокурсникам символічні атрибути студентів: студентський квиток та ключ від знань.

В’ячеслав Алексєєв – голова студентської ради привітав нових студентів та розповів про можливості студентського самоврядування та як зробити своє студентське життя наповненим, змістовним та яскравим. Уперше для першокурсників звучав гімн Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у виконанні студентів – учасників народної вокально-хореографічної студії «Домінанта».

По-гостинному, з короваєм прийняв університет молоде покоління студентів до своєї великої родини, щоб їх спіткала щаслива доля у здобутті знань на благо Батьківщини.

КрНУ