Головна>Новини
КрНУНовини

Фестиваль науки у Полтаві
03.10.17
30 вересня у м. Полтава в рамках всеукраїнській акції «Наукові пікніки в Україні – Scientific Fun» відбувся фестиваль науки.

Тема «Наукового пікніка» – безбар’єрність, протидія дискримінації та боротьба зі стереотипами в науці, зокрема «простими словами пояснити складні речі». Даний захід сплановано задля популяризації науки серед дітей та молоді. Подібні «Наукові пікніки» існують в Україні вже декілька років, а от у Полтаві такий захід проводився вперше. Прямо під відкритим небом на очах гостей свята науки проводилися експерименти й лабораторні досліди.

На заході були представлені експозиції навчальних закладів Полтавської області. Делегацію нашого університету очолив перший проректор проф. Никифоров В. В. Експозиція університету була представлена декількома кафедрами: систем автоматичного управління та електроприводу, електричних машин і апаратів, систем електроспоживання та енергетичного менеджменту, електронних апаратів, інформаційно-управляючих систем, біотехнологій та біоінженерії, процесів і обладнання механічної та фізико-технічної обробки, делегати яких продемонстрували досліди і розробки, що викликали зацікавленість не тільки у молоді, а й у поважних гостей заходу. Що було відмічено організаторами заходу сертифікатом в якому зазначено «за ініціативу та наполегливість». Дякуємо усім вищезазначеним кафедрами нашого університету за активну участь у заході.

Науково-дослідна частина

КрНУ