Головна>Новини
КрНУНовини

«Інтернаціоналізація українських університетів у розрізі англійської мови» – презентація результатів проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів», м. Київ, 28.09.2017 р.
05.10.17
У рамках проекту «Англійська для університетів» команда Британської ради в Україні протягом трьох років плідно співпрацювала з українськими вищими навчальними закладами – учасниками проекту, надаючи професійну допомогу викладачам англійської мови і лекторам, які викладають свої дисципліни англійською мовою, і одночасно проводила моніторинг якості використання англійської мови для викладання в українських університетах.

Презентація результатів дослідження відбулася під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Романа Греби, який відзначив, що МОН України всебічно підтримує співпрацю університетів з Британською радою та вважає вивчення англійської мови одним із пріоритетних напрямів нової реформи вищої освіти.Представники 39 вищих навчальних закладів України мали змогу взяти участь у дискусії щодо стану викладання англійської мови та фахових дисциплін англійською мовою в університетах України.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського представляла Дернова М. Г., к.пед.н., доцент кафедри іноземних мов.

Безперечна актуальність та цінність зазначеного заходу, організованого British Council Ukraine, обумовлена його спрямованістю на усвідомлення українською спільнотою необхідності та важливості підвищення якості вивчення та якості викладання англійської мови в Україні.КрНУ