Головна>Новини
КрНУНовини

Зустріч студентів кафедри обліку і фінансів з аудиторами
06.10.17
4 жовтня 2017 року на кафедрі обліку і фінансіввідбулася зустріч студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» з представниками аудиторської компанії BakerTilly, яка посідає п’яте місце в рейтингу аудиторських компаній України. Старший аудитор Наталія Кошева, яка є випускницеюкафедри обліку і аудиту нашого університету, на своєму прикладі показала студентам можливості розвитку у міжнародних компаніях, які відкриває відповідальне ставлення до навчання.


Рекрутер компанії Галина Христианінова детально ознайомила студентів з послугами компанії в сфері аудиту підприємницького, банківського секторів, бізнес-консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку, а також розповіла про умови стажування, проходження практики і можливого працевлаштування студентів.


Зустріч пройшла у форматі дискусії, де кожен студент мав можливість задати питання та обговорити важливі аспекти роботи аудиторських компаній. Інформація викликала неабияку зацікавленість учасників заходу.


КрНУ