Головна>Новини
КрНУНовини

Святкування 25-річчя Університету Матея Бела в Банській Бистриці
10.10.17

3 жовтня 2017 року у залі «Beliana» Університету Матея Бела в Банській Бистриці відбулося святкування 25 річниці, святкування якої пов`язане не тільки з офіційним відкриттям навчального 2017/2018 року, але і з відкриттям пам`ятника Матея Бела, на честь якого названий ВНЗ.


Заступник декана факультету економіки і управління Пряхіна Катерина Андріївна брала участь в урочистостях. На заході були присутні також вітчизняні і закордонні гості, посол, віце-прем`єр з інвестицій та комп`ютеризація Пітер Пеллегріні, президент Верховного суду Даніела Севцова, представники державного управління та місцевого самоврядування, ректори, віце-ректори 18 національних і зарубіжних університетів.

Ректор, доктор філософії Володимир Хіадловскій, в урочистій промові підкреслив особистість Матея Бела і важливість його послання для всіх поколінь. Він пишається тим, що університет носить його ім`я. Ректор нагадав у своєму виступі кілька важливих віх в житті університету.


Цього року Університет Матея Бела був нагороджений найбільшою кількістю вчителів і співробітників Erasmus + в Словаччині. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського тісно співпрацює з Університетом Матея Бела у цій галузі.

КрНУ