Головна>Новини
КрНУНовини

Презентація збірки-альманаxу «Молоді голоси Кременчука»
11.10.17


Кожна поетична зустріч – це щирість спілкування, радість від занурення в цілющі джерела поетичного слова, що єднає всіх, хто прагне до творчих пошуків. З правіку джерелом духовного багацтва була книга. Тому зустріч 5 жовтня 2017 була присвячена визначній події в літературному житті Кременчука - презентації збірки-альманаxу «Молоді голоси Кременчука», яку організували і провели у читальній залі № 1 бібліотеки КрНУ імені Михайла Остроградського співробітники бібліотеки під керівництвом директора бібліотеки Швець Олени Володимирівни.


На заході були присутні автори, серед яких студенти нашого університету, представники спілки літераторів Кременчука «Славутич», редакційнa колегія, зацікавлені читачі та працівники телекомпанії «Візит».


У творчої людини є велике щастя – це народження нового твору: вірша, поеми, оповідання чи мініатюри. Упевнено можна сказати, що немає нічого вищого за щастя творчості для справжнього поета чи прозаїка, як і для митця в будь – якій іншій творчій царині. Це цілком підтверджено виступами молодих митців, роботи яких надрукувані в збірці-альманаху, а саме: Олесі Міфтаховаї, Тетяни Шаповал, сестер Діани та Карини. Зацікавили читачів виступи почесного голови спілки літераторів «Славутич» Кулика Бориса Миколайовича та його заступника Філоненко Валентини Олексіївни.

Презентували сторінки альманаху студенти групи Жур-17-1 - майбутні журналісти.


Інформація в альманасі подана, у вигляді сторінок-світлин з конкурсу, як заява про себе від першої особи. Розділи не пронумеровані, а його заголовки «Ім’я» та «Прізвище», невеликі за обсягом, але мають позитивну енергетику та містять життєві й філософські думки. Коли видання потрапляє до рук, одразу важливо зрозуміти, який сенс закладено у малюнку на титульній сторінці та в ілюстраціях до розділів. У чому ж секрет і ця протилежна гармонія альманаху? Можливо, відповідь полягає у тому, що це гармонія людської душі та світу, а можливо, у різноманітності та протилежності.

Так занурюйтесь у читання, шукайте ту перлину, яка вас особисто зробить щасливим!
КрНУ