Головна>Новини
КрНУ
Новини

УНІВЕРСТИТЕТ ОБРАВ НАЙКРЕАТИВНІШОГО СТУДЕНТА І НАЙКРЕАТИВНІШУ КОМАНДУ
27.10.17
25-го жовтня у актовій залі п’ятого корпусу відбувся щорічний конкурс «Найкреативніший студент КрНУ – 2017».

Цей конкурс уже став традиційним у мистецько-культурному житті університету, наразі це своєрідний кастинг і підготовка до участі у міському конкурсі «Студент року». Водночас у рамках конкурсу проходила благодійна акція «Зроби свій внесок в захист миру в Україні», кожен бажаючий мав змогу проявити небайдужість і долучитися до збору коштів.

За титул найкреативнішого студента змагались: Вікторія Кулешина (ІМіТ), Лілія Сухина (ФЕУ), Дмитро Питулько (ФПН), Катерина Біленька (ФПГіСН), Валерій Дружинін (ФЕКІ) та Дмитро Лєвін (ІЕЕСУ).

Цьогоріч переможців визначали у двох номінаціях: «Найкреативніший лідер» і «Найкреативніша програма команди». Почесну місію оцінювання конкурсантів виконували шановані члени журі: проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти Сергієнко В.В., начальник відділу культурно-масової роботи, доцент кафедри психології Плаксій Т.М., хореограф, художній керівник Народної студії хореографії та пластики «На межі поміж» Брильова М., голова студентської профспілки Лішайова О. та голова студентської ради Алєксєєв В.

Традиційно, конкурс відбувався у чотири етапи. Першим етапом було представлення візитної картки учасника і його факультету чи інституту. Студенти демонстрували хореографічні та пісенні номери, представляли цікаві відеовізитки, піднімали настрій глядачам і членам журі вдалими жартами.

Наступний етап – захист соціального проекту. Учасники розробляли власні проекти, націлені на покращення добробуту нашого університету чи міста, при цьому не маючи обмежень у засобах чи формах здійснення. Єдиною умовою був обмежений бюджет, проте це не стало перешкодою для наших креативних студентів, і всі вони, за допомогою відеороликів, представили власні ідеї. Проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти Сергієнко В.В. особисто наголосила на важливості та доцільності соціального проекту конкурсантки факультету права, гуманітарних і соціальних наук щодо безкоштовної юридичної допомоги та здійснення правової просвіти населення. Не менш злободенними виявились проекти інших конкурсантів. Учасники піднімали питання екології та благоустрою, пропонуючи власні оригінальні шляхи їх вирішення.

На третьому етапі конкурсу, журі визначали найпалкішу команду підтримки. Ними виявились вболівальники факультету природничих наук, які окрім гарних вражень, за свою активність та запал, отримали солодощі від організаторів конкурсу.

Завершальним етапом конкурсу став «Х-фактор». Учасники та їх команди демонстрували свої таланти та незвичайні здібності, дивували поєднаннями ліричності та динамічності, сучасності та традицій, вражали танцювальними та співочими номерами, декламацією віршів, грою на акордеоні. Усі конкурсанти проявили максимум фантазії та зусиль, і не дарма - жоден із номер не залишив глядачів байдужими, зал наповнювали позитивні емоції та чудовий настрій, журі ж оцінювали, в першу чергу, оригінальність і виконавчу майстерність.

Після завершення всіх етапів конкурсу, для церемонії оголошення переможця та вручення призів, на сцену були запрошені всі учасники та члени журі. Титул «Найкреативніший студент – 2017» та почесне право представляти наш університет на міському конкурсі «Студент року – 2017» виборола студентка четвертого курсу факультету економіки та управління Лілія Сухина. У номінації «Найкреативніша програма команди» перемогли представники факультету електроніки та комп’ютерної інженерії. Усі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки. Дякуємо всім за участь, бажаємо натхнення та творчої наснаги для нових перемог!

КрНУ