Головна>Новини
КрНУ
Новини

День факультета економіки і управління
01.11.17
26 жовтня у п’ятому корпусі Кременчуцького національного університету проходило святкування 22 річниці з дня заснування факультету економіки та управління. У цьому році День факультету проходив під гаслом «Батл кращих» за трьома напрямами: гумористичний, вокальний та танцювальний.
Концертна програма була насичена та різнопланова. Традиційно на початку зі словами привітань звернувся до студентів декан факультету Андрій Борисович Почтовюк та нагородив найкращих викладачів та студентів.


Концерт продовжився виступом Лілії Сухини, яка напередодні стала переможцем конкурсу «Студент року - 2017».


Окрім того на святі присутнім був секретар міської ради Гриценко Юрій Васильович, який також привітав студентів зі святом та поділився своїми спогадами про студентське життя.


До складу журі були запрошені студенти факультету, які представляли кожну кафедру: Кім Уляна, Хижняк Юлія, Борисенков, Орлова Ольга, Пристінська Юлія та запрошені гості – засновник і керівник студії “K.O. Danceacademy” Іван Котенко та програмний директор радіо NRJ Kremenchuk 106 FM Тарас Ільїн.
Конкурсна програма розпочалася з гумористичного батлу команд економістів та менеджерів. Першими виступали економісти на чолі з Лілією Сухиною, за сумісництвом голова студентської ради факультету.


Продовжили менеджери на чолі з Ліною Андрущенко.


За рішенням журі перемогу у цьому батлі отримала команда економістів. Концертна програма продовжилася чарівною румбою у виконанні студентів ФЕУ Марини Куліш Та Дениса Гезуна.


Наступний батл – вокальний. Команда обліку і аудиту з уже знайомою назвою InVOICE вийшли на сцену на чолі з досвідченим хормейстром Ананченко Анастасією, яка вже четвертий рік бере на себе цю відповідальну місію.


Наступними виступали команда фінансистів, якими керувала Боднарюк Анастасія з піснею Monatika, та запалили зал, за що отримали перемогу у вокальному батлі.


Окрім студентських батлів було заплановано змагання серед викладачів кафедр менеджменту, маркетингу, фінансів та обліку, економіки та туризму. Основне завдання – проявити креативність та відповісти на запитання. А провести цей конкурс випала честь актрисі команди КвН Сухині Лілі. За рішенням журі найкращою та креативнішою командою визнали Економістів.


Минулорічні переможці – команда туристів розпочати танцювальний батл, керівник Юлія Леснікова.


Продовжили танцювати маркетологи, очолила команду Анна Лобода.


За рішенням журі команда маркетологів отримала перемогу в танцювальному батлі, а також отримали Диплом за І місце, як найкращий номер «Батл найкращих»


Команда переможців

Також в рамках святкування Дня факультету економіки і управління проводився студентський конкурс «Битва афіш». Креативність, якість, майстерність проявлені в роботах вражали!Шляхом голосування переможцем визнано афішу команди туристів “Dark side”. Тож вітаємо переможців та учасників, дякуємо за святковий настрій, який ви нам подарували! Вперед до нових звершень та перемог!

Матеріал підготувала Пряхіна К.А.

КрНУ