Головна>Новини
КрНУ
Новини

Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки»
07.11.17
05 листопада 2017 року науково-методичний центр Кременчуцької міської ради Полтавської області провів міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки». Вже стає традицією (третій рік поспіль), що захід відбувається у стінах Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського на факультеті економіки і управління, відповідальність за проведення якої покладено на кафедру маркетингу.

Розпочалася олімпіада о дев’ятій годині ранку. За п’ять хвилин до початку заходу учні та організатори сфотографувалися на сходах навчального корпусу № 5 університету, де розташовується факультет економіки і управління.


Щорічно у юнацтва зростає інтерес до економіки. Це не дивно, якщо взяти до уваги реалії життя. Першим кроком на шляху освоєння економічних премудростей є олімпіада з «Основ економіки». Участь в олімпіаді дозволяє не тільки перевірити, але і повірити у свої знання, продемонструвати оточуючим свою готовність і можливість досягнути вагомих результатів. В олімпіаді взяли участь школярі із 16 навчальних закладів. Для проведення цього заходу було задіяні дві аудиторії. В аудиторії 5.506 були розміщені учні дев’ятих і десятих класів, а в аудиторії 5.507 – учні одинадцятих класів.

Робити учнів перевіряло та оцінювало журі у складі:
І. Представники професорсько-викладацького складу кафедри маркетингу
Кратт О.А., д.е.н., проф. КрНУ ім. М. Остроградського;
Латишев К.О., к.е.н., доц. КрНУ ім. М. Остроградського;
Мороз О.В., к.е.н., доц. КрНУ ім. М. Остроградського;
Збиранник О.М., старш. викладач;
Герасимчук В.В., старш. викладач.

ІІ. Представники шкільних закладів
Степкова Л.І., методист МНМЦ
Замкова Н.В. – ЗОШ №1;
Фірманюк Н.А.– ЗОШ №31;
Руссаловська І.Ю.– ЗОШ №29
Аленічкіна Л.А. – КНВК №6;
Мацак Т.Д.– ЗОШ №28;
Лактіонова Л.О. – КНВК №11;
Павленко С.К.– ЗОШ №26;
Гаркуша І.В. – ЗОШ №17;
Повтораченко Н.О. – ЗОШ №18;
Чередник В.В.– ЗОШ №23;
Царинна Л.І. – ЗОШ №24;
Будевська Н.П. – КНВК №25.

Переможницею олімпіади серед учнів 9-х класів стала: Пісня Марія Іванівна - КНВК №25. Переможцями серед учнів 10-х класів стали: Івко Антон Валерійович - КНВК №4, Безродна Єлизавета Юріївна - ЗОШ №28, Лупинос Олександр Сергійович - КНВК №25.


Учні 9-10 класів за виконанням завдання з «Основ економіки»


Переможцями серед учнів 11-х класів стали: Шевченко Лев Сергійович - КНВК №25, Щегельський Гліб Євгенійович - ЗОШ №23, Семеренко Максим Андрійович - КНВК №11, Глиненко Кирило Олександрович - КНВК №11, Яценко Дарина Сергіївна - ЗОШ №23, Тимко Микита Сергійович - КНВК №6, Москівець Софія Олегівна - ЗОШ №26, Тунгусов Богдан Олегович - ЗОШ №12, Колотій Аліса Сергіївна - ЗОШ №24, Продан Юлія Олександрівна - СШ №10.


Учні 11-х класів за виконанням завдання з «Основ економіки»


Журі за обговоренням робіт учнів 11-х класів

Від деканату факультету економіки і управління кожному школяреві було вручено СЕРТИФІКАТ, який засвідчив їх участь в олімпіаді.


Колектив кафедри маркетингу бажає переможцям і всім учасникам міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки» творчого натхнення, наснаги для втілення мрій, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, віри і впевненості у завтрашньому дні, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів.

Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни!

Колектив кафедри маркетингу

КрНУ