Головна>Новини
КрНУ
Новини

КрНУ зустрічає абітурієнтів з м. Олексадрія
11.11.17
9 листопада відбулися зустрічі представників КрНУ з учнями 10-11 класів загальноосвітнього навчального закладу № 2 ім. М. Горького:з випускниками навчально-виховного комплексу № 17:Олександрійського колегіуму:та Олександрійського індустріального технікуму:Доцент факультету економіки та управління Денис Загірняк розповів про найпотужніший вищий навчальний заклад Полтавщини – Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, який посідає за академічними показниками 55-те місце у «Топ – 200 Україна» та 53-тє місце серед ВНЗ України за даними світового рейтингу міжнародної бази даних Webometrics.

Представник приймальної комісії університету Діана Ракитіна повідомила про особливості вступу до вищих навчальних закладів у 2018 році.

Викладачі кафедр Н. Кожемяченко, Т. Козловська, О. Лещук, О. Кравець, В. Хорольський, Ф. Фомовський запрошували абітурієнтів обрати напрями підготовки в Кременчуцькому національному університеті відповідно до власних уподобань та порад батьків. Наразі понад 35 напрямів підготовки дозволяють обрати професію, яка відповідає найвибагливішим запитам абітурієнтів. Директор Центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації Світлана Сошенко порадила випускникам якісно підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання саме на підготовчих курсах КрНУ, які функціонують у школах № 2, 17, 20 м. Олександрії.

Тож сподіваємося зустріти серед першокурсників 2018 року випускників м. Олександрія.
КрНУ