Головна>Новини
КрНУ
Новини

Участь студентів-фінансистів у діловій грі «Банківські операції: механізм прийняття рішень у малому бізнесі»
30.11.17
При вивченні дисциплін «Фінансова і банківська статистика» та «Фінансовий менеджмент у малому бізнесі», які викладаються на кафедрі обліку і фінансів, теоретичні положення курсу доповнюються рішенням бізнес-кейсів та діловими іграми.

29 листопада 2017 року відбулась ділова гра «Банківські операції: механізм прийняття рішень у малому бізнесі» під керівництвом доцентів кафедри, кандидатів економічних наук Ховрак І.В. та Крот Л.М.


Особливість даної гри полягає в тому, що було залучено студентів різного рівня підготовки: 3 та 5 курсу, які приготували презентації, провели опитування та розв’язали ситуаційні завдання.

Метою ділової гри було закріплення теоретичних знань з банківської статистики та фінансового менеджменту , отримання практичних навичок щодо розрахунків простих та складних відсотків, а також формування критичного мислення при аналізі поведінки суб’єктів малого бізнесу.

Розподіл обов’язків між учасниками гри був таким:
- банкіри: характеризували критерії та методики оцінки кредитоспроможності позичальників, продемонстрували пакет документів для отримання кредиту та проаналізували рівень розвитку малого бізнесу міста Кременчука;

- представники малого бізнесу – позичальники: оцінювали пропозиції комерційних банків міста Кременчука щодо умов кредитування, проаналізували переваги кредитування для розвитку малого бізнесу та обмежувальні фактори в процесі кредитування;

- представники малого бізнесу – вкладники: оцінювали пропозиції комерційних банків міста Кременчука щодо умов розміщення депозитних вкладів, встановили чинники довіри до комерційних банків та навели модель прийняття рішень щодо вибору банківської установи;

- тренери (викладачі) проводили розподіл ролей між учасниками гри, координували хід гри, узагальнювали результати.

Колективне вирішення ситуаційних завдань викликало зацікавлення та пізнавальну активність у студентів. При підготовці студенти використали та продемонстрували найкращий світовий досвід у сфері прийняття фінансових рішень.

Ділова гра закінчилась узагальненням результатів по кожному ситуаційному завданню та по діловій грі в цілому, формуванням рекомендацій щодо підвищення кредитоспроможності підприємств малого бізнесу.
КрНУ