Головна>Новини
КрНУ
Новини

Українсько-китайська співпраця у галузі освіти, культури та наукової діяльності
01.12.17
Для сприяння розвитку українсько-китайської співпраці у галузі освіти, культури та наукової діяльності 1 грудня 2017 р. до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського прибули представники Інституту Конфуція Київського національного університету ім. Тараса Шевченка на чолі з директором інституту Сунь Кевень.

В рамках візиту гості зустрілися з керівництвом Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського: ректором М. В. Загірняком, першим проректором В. В. Никифоровим та директором центру міжнародної діяльності А. І. Гладирем.

Темою обговорення було створення українсько-китайського Центру освіти, науки та культури на базі Кременчуцького національного університету, метою якого є формування зацікавленості працівників та студентів у ознайомленні з мовою, історією та культурою Китаю.

Була досягнута домовленість про те, що Інститут Конфуція направлятиме викладачів китайської мови, рекомендуватиме необхідні навчальні матеріали та надаватиме підтримку у проведенні різноманітних заходів, що сприятимуть вивченню мови, історії та культури Китаю. Підсумком зустрічі стало підписання угоди про співробітництво між Інститутом Конфуція та нашим університетом.


КрНУ