Головна>Новини
КрНУ
Новини

ОСІННІЙ КУБОК ЛІГИ КВН
04.12.17
30 листопада о 18:00 у актовій залі п’ятого корпусу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулась така довгоочікувана подія – Осінній кубок Ліги КВН. Цьгоріч за перемогу змагались п’ять команд: «Зірки району» (ФЕУ, ФПН), збірна КрНУ «Дольче Габбана», збірна КВН «Мужики» (Горішні Плавні), «Чай втроём» (ФПГіСН) та збірна КрНУ «Малибу». Вирішували долю учасників кубку члени шанованого журі: автори та актори збірної команди КВН Кременчука «Лукас» – Кирило Головкін і Сергій Утянський, учасниця проектів «Танцюють всі» та «Ліга сміху», капітан команди Жіночої збірної Кременчука «Как бы девушки» Нікітіна Катерина, учасник реаліті-шоу «Топ-модель по-українськи» Харламов Дмитро, а також голова студентської профспілкової організації КрНУ Олена Лішайова.

У цьому році організатори вирішили ускладнити учасникам завдання і перевірити їх на міцність, тож для імпровізації було відведено не один, а два конкурси, якими було розпочато та завершено захід, при цьому незмінним залишився конкурс «Візитівка», до якого команди ретельно готувалися заздалегідь.

У першому конкурсі «Стоп-кадр» брали участь не тільки команди, а й дехто з членів журі. За його умовами учасники повинні були дотепно прокоментувати пози, які демонстрували досвідчені коміки. Усі учасники змогли побороти хвилювання, налаштувати на позитив себе та зал і відмінно впоратись із завданням.

Як зазначалося раніше, до другого конкурсу, під назвою «Візитівка», команди готувались протягом декількох місяців, тож вони мали змогу проявити всі свої гумористичні таланти та здібності. На цьому етапі, команди представились і познайомились із публікою, демонстрували оригінальні та смішні мініатюри, жартували, інакше кажучи – дарували залові посмішки та гарний настрій, натомість, глядачі постійно підтримували та надихали конкурсантів оплесками.

Останній імпровізаційний конкурс виявився для наших команд найскладнішим, і не дивно, адже він був вирішальним. Його зміст полягав у тому, що двоє учасників від команди, протягом певного часу повинні були жартувати на задану тему, при цьому, за командою ведучого конкурсанти змінювали жарти, практично один за одним. Не зважаючи на нелегкі умови конкурсу, учасникам удалося розсмішити зал та членів журі. Хтось упорався за допомогою вдалих жартів, хтось брав харизмою та запалом – кожна команда знайшла власний підхід до аудиторії та продемонструвала чудове почуття гумору.

Опісля завершення останнього конкурсу, судді порадились та прийняли рішення. Отож за підсумками конкурсу, переможцем стала збірна КрНУ «Малибу». Окрім головного переможця, судді також визначили кращих акторів кубку. У номінації «Кращий актор» переміг учасник збірної КВН КрНУ «Малибу» Гриша, водночас, кращою акторкою стала Карина (збірна КВН «Мужики»). Усім командам-учасницям були вручені солодкі подарунки, а головне – незабутні враження та неймовірні емоції. Дякуємо командам за участь та вітаємо переможців!КрНУ